PC Oyunları

EA, Battlefield 5’in Sisteminde Değişiklikler Yapıyor

ea-battlefield-5in-sisteminde-degisiklikler-yapiyor

Electronic Arts, oyunun silahlarına, araçlarına ve ekipmanlarına ve açık betada sergilenen “Attrition System” adlı bir çift Battlefield güncellemesi yayınladı.

EA, önceki Battlefield oyunlarındaki her karşılaşmadan sonra, geri yüklenen sağlık ve cephane ile her zaman hızlı bir şekilde geri döndü. Şimdi, her karşılaşmadan sonra durumlar özel olacak. “Tam sağlığına veya cephaneliğe sahip olmayabilirsiniz, bu yüzden buna göre hareket etmelisiniz. Bir sonraki bayrak için acele etmek yeterli olmayabilir – taktikinizi değiştirmeniz gerekir. Son mag’ınıza düştüğünüzü söyleyin, güvenli oynamalısınız ya da net bir vuruş yaptığınız iki düşmanla nişan alın.

Fikir, Battlefield 5’i zorlaştırmak değil, oyuncuların yaptıkları şeylerin daha “dikkatli ve taktik” olmalarını ve onların filoları ile nasıl etkileşime gireceklerini teşvik etmek. Örneğin, Medic sadece oyuncuları iyileştirmeyecek, aynı zamanda oyuncuları tam sağlığa kavuşturmak için kullanılan Medikal Torbalar da sağlayacak.

EA yaptığı açıklamada “Aslında, Battlefield’da yeniyseniz, Yıpranma sistemini bile fark etmeyebilirsiniz, cephane bitmeden önce öleceksinizdir,” dedi. “Yeni oyuncular, Attrition sistemi tarafından cezalandırılmayacak, ancak ileri seviye oyuncuların, biraz yükseltilmiş yetenek tavanıyla bazı ek taktiksel düşünceye başvurmaları gerekiyor.”

Battlefield 5, 20 Kasım’da çıkıyor.

0 Yorumlar
Paylaş

admin

Yorum Yaz

Email Adresiniz Yayınlanmaz. İşaretli Yerleri Doldurmak Zorunludur*