PC Oyunları

The Walking Dead: Final Sezon, Skybound Games tarafından tamamlanacak

the-walking-dead-final-sezon-skybound-games-tarafindan-tamamlanacak

Walking Dead yaratıcısı Robert Kirkman’ın şirketi son iki bölümü tamamlayacak.

Robert Kirkman’in Skybound Entertainment’ın bir bölümü olan Skybound Games, bugün The Walking Dead: The Final Season’tan Telltale Games’in haklarını aldıklarını açıkladı. “Daha fazla detay yakında gelecek.” diye tweetlediler.

Orijinal Walking Dead çizgi roman serisinin yaratıcısı olan Kirkman, New York Comic Con’daki bir panele şunları da ekledi: “Skyfound şirketimiz için Telltale Games ile başarılı bir şekilde anlaşmaya vardık”.

Skybound’un IGN tarafından aktarılan bir bildirisinde, “Skybound, hikayeyi hayranlarının hak ettiği şekilde bitirmek için orijinal Telltale ekibinin üyeleriyle birlikte çalışacak” dedi. “Skybound, hayranlarını Skybound.com, Twitter ve Facebook’taki kanallarından oyunun durumu hakkında güncellemeye devam edecek.”

The Walking Dead’in ikinci bölümü: The Final Season, geçtiğimiz ay, Telltale’de çoğunluğun kapatılmasının duyurulmasından kısa bir süre sonra yayınlandı, ancak daha sonra dijital vitrinlerde satıştan kaldırıldı. Skybound, başka bir Kirkman çizgi romanı olan Thief of Thieves. uyarlanması da dahil olmak üzere birkaç video oyunu yayınladı.

0 Yorumlar
Paylaş

admin

Yorum Yaz

Email Adresiniz Yayınlanmaz. İşaretli Yerleri Doldurmak Zorunludur*